مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ،
بازرسی و امور حقوقی

آقای محمدرضا پوراسدی

    .
۱۴۰۰/۰۷/۱۷

استاندار خراسان رضوی در بیست و نهمین سفر شهرستانی خود عازم دیار "سربداران" شد/شهرستان سبزوار بر مدار توسعه مدیریت استان خواهد بود

استاندار خراسان رضوی پس از سفر به شهرستان ششتمد عازم شهرستان سبزوار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی شب گذشته پس از سفر به ششتمد، عازم سبزوار دیار "سربداران" شد.
گفتنی است؛ معتمدیان شامگاه گذشته در بدو ورود به شهرستان سبزوار راهی روستای شمس‌آباد و شهر روداب شد و دقایقی با مردم این مناطق گفت‌وگو کرد.
وی در جمع صمیمی مردم شهر روداب اظهار کرد: تلاش کردیم در استان از ظرفیت‌هایی که داریم‌ استفاده کنیم تا تعللی در عرصه خدمت رسانی به مردم ایجاد نشود.
استاندار خراسان رضوی در ادامه دستوراتی در حوزه خدمات شهری، تکمیل المان شهدای گمنام، تکمیل پارک شهدا و پارک بانوان، تکمیل شن شویی و کمک به شهرداری روداب، صادر کرد.
لازم به ذکر است؛ صبح امروز و دقایقی قبل با غبارروبی مزار شهدای گمنام، رسماً سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان سبزوار آغاز شد.
معتمدیان در حاشیه غبارروبی مزار شهدای گمنام ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت پایداری که امروز در بیش از هشت هزار کیلومتر مرزهای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، ثمره تلاش نیروهای نظامی و انتظامی بوده و در این راستا نقش نیروی انتظامی و مرزبانی قابل توجه است.
شایان ذکر است؛ بازدید از پروژه‌های دانشگاه حکیم، بازدید از روستای کلاته حاج برات، دیدار با خانواده شهید، بازدید از محلات هدف، دیدار چهره به چهره با مردم روستاها و برگزاری جلسه جمع بندی سفر و بررسی مشکلات با حضور مدیران استانی و محلی از جمله برنامه‌های سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان سبزوار است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۴۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان