مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ،
بازرسی و امور حقوقی

آقای محمدرضا پوراسدی

    .
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

استاندار خراسان رضوی در نشست مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی سرخس:

منطقه آزاد اقتصادی سرخس موقعیت مناسبی برای فعالیت‌های تولیدی و صنعتی است

استاندار خراسان رضوی در نشست مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی سرخس گفت: منطقه آزاد اقتصادی موقعیت مناسبی برای فعالیت‌های تولیدی و صنعتی در نقطه صفر مرزی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در بازدید از شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس به موقعیت جغرافیایی خاص این شهرستان اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد اقتصادی سرخس موقعیت مناسبی برای فعالیت‌های تولیدی و صنعتی در نقطه صفر مرزی است.
استاندار خراسان رضوی به روحیه همدلی و همکاری در شهرستان پرداخت و افزود: تلاش مسئولان، منطقه را متحول خواهد کرد و مردم سرخس از این تحول بهره‌مند خواهند شد.
وی وظیفه شرعی و اخلاقی مدیران و مسئولان را ایجاد فعالیت‌های اقتصادی برای دستیابی به شغل پایدار عنوان کرد و یادآور شد: منطقه خانگیران باید از حداکثر ظرفیت خود استفاده کند و به مدلی از سرمایه‌گذاری تبدیل شود.
رزم‌حسینی نسبت به کاهش نرخ بیکاری به واسطه فعالیت‌های معین‌های اقتصادی در سرخس ابراز امیدواری کرد و گفت: شرکت‌های بزرگ دنیا از شرکت‌های کوچک پشتیبانی می‌کنند و ما نیز باید با حمایت از کسب و کارهای خرد و بنگاه‌های کوچک خوداشتغالی ایجاد و رضایت مردم را کسب کنیم.
در این نشست، موانع و مشکلات پروژه‌های گوگردی با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط بررسی شد و در پایان استاندار خراسان رضوی به نمایندگی از خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی لوح یادبود شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد را دریافت کرد.
استاندار خراسان‌رضوی همچنین به همراه جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، از ۴ واحد در حال احداث تولید گرانول و بنتونیت، گرانول و اوره، پاستیل گرانولی، گوگرد بنتونیت و گوگرد مایع با حجم سرمایه‌گذاری ریالی ۲۴۵ میلیارد تومان و حجم سرمایه‌گذاری ارزی ۵،۲ میلیون یورو در محل پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس بازدید کرد.

لینک گزارش تصویری: https://b2n.ir/262377


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان