مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ،
بازرسی و امور حقوقی

آقای ناصر فخر موحدی

    .
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی:

پاسخگویی ریاست دانشگاه فردوسی مشهد، ریاست دانشگاه پیام نور استان، ریاست دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان و ریاست پارک علم و فناوری استان به تماسهای مردم


      مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از پاسخگویی ریاست دانشگاه فردوسی مشهد، ریاست دانشگاه پیام نور استان، ریاست دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان و ریاست پارک علم و فناوری استان به تماسهای مردم و پیگیری مسائل و مشکلات آنان در قالب طرح ارتباط مستقیم از طریق این سامانه با شهروندان استان خبر داد.

    ناصر فخر موحدی گفت: بر اساس برنامه تدوین شده ، ضمن اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای استان و خبرگزاری­ها، هماهنگی با مدیران کل محترم دستگاه­های اجرایی و فرمانداران ، طی مدت یک ساعت و نیم ( روز چهارشنبه مورخ شانزدهم مهرماه ) حضور ریاست دانشگاه فردوسی مشهد، ریاست دانشگاه پیام نور استان، ریاست دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان و ریاست پارک علم و فناوری استان در محل استقرار سامانه سامد بصورت  بلاواسطه و مستقیم ، در مجموع 31مورد تماس تلفنی مردمی با خط 111 را پاسخ­ دهی کردند و از این تعداد در نهایت 41 مورد ثبت سامانه و جهت پیگیری بعدی ارجاع خواهد شد.

اهم تماس های روز جاری عبارت بودند از:
  1. درخواست رسیدگی به مشکلات دانشجویان از جمله: کیفیت کلاسهای آموزشی، اعاده به تحصیل ، شهریه تحصیلی، انتقال محل تحصیل ، پایان نامه، افزایش ظرفیت پذیرش برخی از رشته های مقطع دکترا و ...
  2. درخواست اضافه نمودن درس مناسب سازی به سرفصلهای تحصیلی گروه مهندسی
  3. درخواست اشتغال
  4. شکایت نسبت به عملکرد برخی از اساتید
  5. رسیدگی به مشکلات پرسنلی
                                                                 
وی بیان نمود که جهت رضایتمندی مردم ، سعی بر آن است تا هر هفته حداقل یکی از مدیران کل استانی و یا یکی از فرمانداران با حضور در محل استقرار سامانه ارتباط مردم و دولت پاسخگوی درخواست های مردم باشند که اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای استان و خبرگزاری­ها، هماهنگی با مدیران کل محترم دستگاه­های اجرایی و فرمانداران صورت خواهد پذیرفت .
 


منبع : دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۱۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۹۵۶۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان