مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ،
بازرسی و امور حقوقی

آقای ناصر فخر موحدی

    .
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی:

پاسخگویی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل تامین اجتماعی استان و مدیریت صندوق کارآفرینی امید استان به تماسهای مردم


      مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از پاسخگویی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل تامین اجتماعی استان و مدیریت صندوق کارآفرینی امید استان به تماسهای مردم و پیگیری مسائل و مشکلات آنان در قالب طرح ارتباط مستقیم از طریق این سامانه با شهروندان استان خبر داد.

    ناصر فخر موحدی گفت: بر اساس برنامه تدوین شده ، ضمن اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای استان و خبرگزاری­ها، هماهنگی با مدیران کل محترم دستگاه­های اجرایی و فرمانداران ، طی مدت دو ساعته ( روز یکشنبه مورخ بیست و سوم شهریورماه ) حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل تامین اجتماعی استان و مدیریت صندوق کارآفرینی امید استان در محل استقرار سامانه سامد بصورت  بلاواسطه و مستقیم ، در مجموع 170مورد تماس تلفنی مردمی با خط 111 را پاسخ­ دهی کردند و از این تعداد در نهایت 65 مورد ثبت سامانه و جهت پیگیری بعدی ارجاع خواهد شد.
اهم تماس های روز جاری عبارتند بودند از:
  1. درخواست رسیدگی به مطالبات پیمانکاران
  2. درخواست رسیدگی به مشکلات بیمه شدگان تامین اجتماعی از قبیل : درمان ، بازنشستگی پیش از موعد ، بیمه خویش فرما، همسان سازی حقوق و ...
  3. درخواست پیگیری درخصوص تسهیلات اشتغال ( سامانه کارا )
  4. گزارش درخصوص عدم واریز حق بیمه توسط برخی از کارفرمایان
  5. پرسش درخصوص سرفصل وامهای اعطایی صندوق کارآفرینی امید
 
وی بیان نمود که جهت رضایتمندی مردم ، سعی بر آن است تا هر هفته حداقل یکی از مدیران کل استانی و یا یکی از فرمانداران با حضور در محل استقرار سامانه ارتباط مردم و دولت پاسخگوی درخواست های مردم باشند که اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای استان و خبرگزاری­ها، هماهنگی با مدیران کل محترم دستگاه­های اجرایی و فرمانداران صورت خواهد پذیرفت .
 


منبع : دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۱۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۹۵۲۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۲۹ نفر
آماربازدیدکنندگان